Aqua WC Kabin

Farkı herzaman hissedeceksiniz…

Özellikler

 Çift Yüzet Dekorlu
tick Suya Dayanıklı
tick Çizilmeye Dayanıklı
tick Yangın Geciktirici
tick Kolay Bakım
tick Ekolojik
tick Kullanışlı
tick Ekonomik
tick  Antibakteriyel

AquaWC Kabin Detayları

Aqua WC Kabin Kabin yüksekliği: 2000-1900mm 
Aqua WC Kabin Panel yüksekliği: 1830 mm
Aqua WC Kabin Ayak yüksekliği: 200-50mm
Paneller: 12 mm kompakt laminat paneller çift yüzey dekorlu, su, çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı, bakteri barındırmayan, yangın geciktirici özelliğe sahiptir.
Kilit: Sürgülü, üzerindeki renkli mekanizma ile kapının meşgul olup olmadığını dışarıdan gösterir, parlak eloksal alüminyumdur.
Menteşe: Kapazlama (binili) kapı sistemleri için, kapıların kendiliğinden kapanmasını sağlayan, parlakeloksal alüminyum, derece ayarlı ve güvenlik vidalıdır.
Ayak: Parlak eloksal alüminyum, 3 farklı noktadan anti-bakteriyel plastik zemin bağlantılıdır. Ayarlanabilir yükseklik 100-150 mm olup genel olarak ıslak hacimlere mevcut olan yerdeki eğime uyum sağlamaya yardımcı olur.
Profil ve Bağlantı Elemanları: Başlık profili 90*46mm mat eloksal alüminyumdur. Toz tutmayı önleyen özel oval tasarımı hijyenik ortam sağlar. 18*25mm boyutlarında olan “U”, kapı bini ve köşe profilleri panel-duvar ve panel-panel kesişim noktalarında kullanılır. Kabin montajında kullanılan tüm bağlantı elemanları 304 kalite paslanmaz çeliktir.
Köşe Detayı: Kompakt laminatın açıkta kalan dik kenarlarına güvenlik ve pürüzsüz siyah rengi sağlamak için radius bıçağından geçirilerek oval form verilmektedir. • Aqua WC Kabin

  Aqua WC Kabin
  Kompakt laminat wc kabin bölmeleri

 • Aqua WC Kabin

  Aqua WC Kabin
  Cubicle wc kabin sistemleri

 • Aqua WC Kabin

  Aqua WC Kabin
  Kompakt laminat wc kabin menteşesi

 • Aqua WC Kabin

  Aqua WC Kabin
  Kompakt laminat wc kabin sürgüsü

 • Aqua WC Kabin

  Aqua WC Kabin
  Kompakt laminat wc kabin ayağı

 • Aqua WC Kabin

  Aqua WC Kabin
  Kompakt laminat wc kabin kilidi