Kullanışlı ve Kaliteli WC Kabin (Cubicle) Özellikleri Nelerdir?

Kullanım Alanları
Kullanışlı ve Kaliteli WC Kabin (Cubicle) Özellikleri Nelerdir?

WC Kabinler, diğer bilinen adıyla cubicle sistemleri bugün birçok alışveriş merkezi, hastaneler, okullar ve toplu yaşam alanlarından güven içinde kullanılmaktadır. Kompakt laminat malzemenin sunduğu kolay temizlenebilirlik ve hijyenik kullanım avantajlarıyla temizliğin en önemli olduğu noktalar olan wc’lerde vazgeçilmez bir malzeme haline gelmiştir.

WC Kabinleri (Cubicle)

İdeal Kabin, 1997 yılından beri Wc-duş kabin sistemleri konusunda üstün ve kaliteli hizmet vermektedir. Araştırmacı ve detaycı yaklaşımıyla her geçen gün daha da büyüyen İdeal Kabin, wc-duş kabin sistemleri alanında, kraft kağıt ve özel içerikli reçinelerin yüksek basınçta birleştirilmesiyle oluşturulan Kompakt Laminat ile wc-duş kabinleri (cubicle) üretmektedir.

Kompakt laminat wc-duş kabinler (cubicle) sağladığı avantajlar

Destekli, fonksiyonel, estetik, dayanıklı özellikleriyle ön plana çıkıyor ve kamu binaları, alışveriş merkezleri, klinikler, eğitim kurumları ve daha birçok alan için hijyen ve sağlamlık konusunda gösterdiği üstün performansı ile tercih sebebi oluyor.

Ortak kullanım alanlarında pratik kullanımı, alan kazandırması, montaj kolaylığı ve suya dayanıklı yapısıyla tercih edilen cubicle sistemlerimizi sayfamızda daha detaylı inceleyebilir, tüm wc-duş kabin çeşitlerimizi görebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve wc kabin-duş sistemleri fiyatlarımızı öğrenmek için teklif formumuzu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İdeal Kabin WC Kabin (Cubicle) Modelleri

İdeal Kabin farklı tasarım ve renklerde son derece kullanışlı wc kabin (cubicle) üretmektedir. Modellerimiz;

WC Kabin Cubicle Özellikleri

İdeal Kabin WC Kabinler (cubicle) birçok kullanım avantajını bünyesinde barındırır:

1. Temiz, mekanlar uyumlu ve zarif bir tasarıma sahiptir.
2. Destek ayakları sayesinde kendiliğinden kapanan menteşeler uzun süreli kullanımdan sonra bile tahrip olmaz, gevşemez.
3. Kabinlerin dayanıklı yapısı ve sağlam bağlantı noktaları sayesinde darbe dayanımı çok yüksektir.
4. Kilit düğmesi göstergesiyle içerinin doluluk durumunu gösterir.

5. Kolay kurulum ve kolay demonte edilebilme özelliğine sahiptir.

WC Kabin Cubicle Fiyatları

Wc kabin fiyatları proje detaylarına ve boyutlandırmalara göre değişkenlik göstermektedir.

Detaylı bilgi almak ve wc kabin duş sistemleri fiyatlarımızı öğrenmek için teklif formumuzu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize anında ulaşabilirsiniz.

Başlıca Yazılarımız