Soyunma Dolabı (Lockers) Size ve Çalışanlarınıza Ne Faydalar Sağlar?

Kullanım Alanları
Soyunma Dolabı (Lockers) Size ve Çalışanlarınıza Ne Faydalar Sağlar?

Personelleriniz ofise pahalı ve değerli eşyalarını da getirmek zorunda kalabiliyorlar. Tahminde bulunursak her personelin ortalama 2 tane akıllı telefon, müzik çalar, tabletler gibi eşyaları oluyor. Doğal olarak, bu cihazları hırsızlığa ve kazara hasara karşı korumak, çalışanlara cihazları kendi sorumlulukları altında kullanmaları gerektiğini söyleseniz bile önemli bir sorun haline gelir. Bu cihazların güvenliğini sağlamanın en iyi yolu çalışanlarınıza kişisel dolap (soyunma dolabı-lockers) sağlamaktır. Personel dolabı kurulumuna henüz bir bütçe ayırmadıysanız, belki de bunu yapmanın zamanı gelmiştir. Bu, yalnızca ofis çalışanlarınızın eşyalarını değil aynı zamanda itibarınızı da koruyacaktır, çünkü ofis tesislerinizdeki hırsızlıklara karşı aldığınız önlemler onlara duyduğunuz saygının bir parçasıdır.

SOYUNMA DOLABI (LOCKERS) SEÇERKEN AKLINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER:

ELBETTE GÜVENLİK

Bu kesinlikle öncelikli gerekliliktir çünkü çalışanlar değerli eşyalarını sadece dolaplarda değil aynı zamanda hassas belgelerde de depolayacaklardır. Soyunma dolabı kapılarının, yeterince çaba göstermeden açılmayacak kadar güvenli olduğundan emin olun. Bu, herhangi bir girişimi cesaretlendirmeyecektir. Ayrıca kilitleri de kontrol edin. Şifrelerin zor olduğundan emin olun. Dolap satın almanızın en önemli nedeni budur, bu nedenle bu adımı ihmal etmeyin.

DAYANIKLILIK ÖNEMLİDİR

Dolaplar, çalışanlar tarafından tekrar tekrar açılması ve kapatılması ile günlük olarak ciddi hasarlar görebilir. Bu nedenle, yalnızca yoğun trafiğe sahip alanlarda kullanıma dayanabilen dolaplara yatırım yaptığınızdan emin olmanız gerekir. Ne kadar dayanıklı olduğunu görmek için dolaplardan birinin kapılarını tekrar tekrar açıp kapatın. Genelde olduğundan biraz daha fazla güç uyguladığınızdan emin olun.

YANGINA DAYANIKLILIK HER ZAMAN İYİDİR

Çalışanların yalnızca elektronik eşyalarını dolaplarda tutmayacaklarını unutmayın. Ayrıca önemli belgeleri ve hatta para bile saklayacaklardır. Yangına dayanıklı plastikten yapılmış dolaplar bunlara yeterli koruma sağlayabilecektir.

TEMİZLEMESİ KOLAY DOLAPLAR, HİJYEN AÇISINDAN İÇİN MÜKEMMELDİR

Dolap gövdelerinden sert lekeleri çıkarmak, kullanıcılar için bir kabustur. Bununla birlikte, kompakt laminat dolaplara yatırım yaparsanız, temizleme oldukça kolay olabilir. Tek gereken, dolapların yeni gibi görünmesini sağlamak için ıslak bir bezle iyice bir ovmak. Kompakt laminattan yapılmış dolaplar lekeleri tutmayacaktır.

O zaman soyunma dolabı (lockers) için alışverişe başlamaya hazır mısınız? Başlamadan önce, iyi tavsiyeler için bizi +90 212 289 00 11 numaralı telefondan arayın.

İdeal Kabin, soyunma dolapları, oturma bank ve emanet dolabı üretiminde malzeme olarak kompakt laminat kullanmaktadır. Kompakt laminat,  su geçirmemesi, rutubete ve darbeye dayanıklı olması nedeniyle soyuma alanlarında sizlere uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli bir ortam sağlar. Aynı zamanda alandan kazanç sağlayan cubicle sistemler ile daha uygun maliyetle çok daha kullanışlı alanlar yaratabileceksiniz.

Eğitim Kurumları için en ideal çözüm: Kompakt Laminat Soyunma Dolapları

 

Öğrencilerin soyunma dolaplarını uzun süreli ve sıkça kullanmalarından sonra bile aşınmaya ve hasara uğramaması için bu dolapların son derece dayanıklı malzemeden üretilmiş olmaları çok önemlidir.  Kompakt laminat bu dayanıklılığı en iyi şekilde sağlamaktadır. Renk çeşitliliği ile mekâna şık bir görünüm kazandırması da beraberinde getirdiği bir diğer avantajıdır.

Başlıca Yazılarımız