39. İSTANBUL YAPI FUARI YERLEŞİM PLANI

Fuarlar
39. İSTANBUL YAPI FUARI YERLEŞİM PLANI

Merakla beklenen 39. İstanbul Yapı Fuarı’nın yerleşim planı belirlendi. Plana göre fuarda hangi ürün hangi salonda, hangi marka nerede yer alacak? Peki, İdeal Kabin fuar alanının neresinde konumlanacak?

Dünyanın en büyük fuarlarından biri olan 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2016 10 – 14 Mayıs tarihinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Sektörün önemli markalarının yer alacağı fuarda yapı pazarında yükselişe geçen ve kendini geliştirmeye çalışan firmalar da kendini gösterecek.

2016 yılında 35 milyon dolarını inşaat sektörüne yatıran Afrika ‘Konuk Bölge’ olarak ağırlanırken sektörün Kenya, Nijerya ve Mozambik ülkelerindeki gelişimi mercek altına alınacak.

 

İstanbul Yapı Fuarı’nda İdeal Kabin 12. salonda

İdeal Kabin Tüyap Yapı Fuarı haritası

Kalitesini daha geniş kitlelere duyurmak ve yeni teknolojilerden haberdar olmak için fuardaki yerini alan İdeal Kabin salon 12 – 631 numaralı alanda ziyaretçileriyle buluşacak. Marka WC kabin sistemlerinden soyunma dolaplarına, tezgah sistemlerinden ıslak hacim ekipmanlarına kadar bünyesinde bulundurduğu her ürün için farkını ortaya koymaya hazırlanıyor.

 

Hangi ürün için hangi salona bakmak gerekiyor

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 39. Yapı Fuarı’nda yerleşim planı sistemli bir şekilde planlandı. Salonlara göre ürün gruplarının ayrılması fuara katılanların aradığı firmayı kolayca bulabilmesini sağlayacak. Salonlara göre ürün grupları şu şekilde:

  • Salon 1, 2, 3, 4 / Yalıtım, Yapı Kimyasalları, Boya, Çatı

Bu salonlarda ısı, su, ses ve yangın yalıtımı; boya, vernik; cephe kaplamaları; çatı kaplamaları; yapı kimyasalları, yapıştırıcılar, bağlayıcılar; hazır harç ve sıva pazarına hizmet veren firmalar ziyaretçilerini ağırlayacak.

  • Salon 5, 6 / Kaba Yapı, Çevre, Tesisat, Asansör

5 ve 6. salonlarda elektrik; beton donatı ve ekipmanı; aktarım araçları; çevre düzenleme, peyzaj; borular ve yardımcı ekipman; duvar blokları ve elemanları; enerji; ısıtma, havalandırma, iklimlendirme; tesisat ekipmanı; iskele kalıp ve ekipmanı pazarının önemli markaları yer alacak.

  • Salon 7, 8, 9 / Doğrama (Kapı – Pencere), Cephe, Otomatik Kapı – Geçiş Sistemleri, Gölgelendirme

Cam ve saydam elemanlar; cephe kaplamaları ve çatı kaplamaları (metal esaslı); bağlantı tespit elemanları; korkuluk ve küpeşte sistemleri; gölgelendirme sistemleri; profiller ve ekipmanı; otomatik kapı geçiş sistemleri ve aksesuarları; panjur, stor ve jaluzi; kilit sistemleri pazarının önemli isimlerini 7, 8 ve 9. salonlarda bulunacak.

  • Salon 10, 12, 13, 14 / İnce Yapı, Duvar ve Döşeme Kaplamaları, Banyo – Mutfak Donanımları, Kapı ve Aksesuarları, Elektrik, Aydınlatma, Otomasyon, Yazılım

10, 12, 13 ve 14. salonlarda asma tavan sistemleri ve aksesuarları; bilgisayar yazılımları; bina içi donanım, mobilya, kapı ve aksesuarları; aydınlatma; saunalar ve yüzme havuzları; bölme duvarlar; bitirme elemanları; arıtma sistemleri; güvenlik sistemleri ve bina otomasyonu; duvar kaplamaları ve ekipmanı; merdivenler; banyo-mutfak donanımları; iç yönlendirme sistemleri ve teşhir elemanları; döşeme kaplamaları ve ekipmanı; tasarım hizmetleri bölümlerinde hizmet veren markalar yer alacak.

  • Salon 11A / İş Makineleri ve El Aletleri, Nalburiye, Hizmetler

İş makineleri ve el aletleri; müteahhitlik hizmetleri; nalburiye; hizmetler alanında hizmet veren firmalar bu salonda ziyaretçileriyle buluşacak.

  • Salon 11B / Yapısal Çelik, Prefabrike Yapılar, Yapım Sistemleri, Çevre

Rekreasyon alanları ve donanımı; prefabrike elemanlar ve aksesuarları; çevre düzenleme – peyzaj; yapım sistemleri; yapısal çelik elemanları ve aksesuarları pazarındaki markaları TÜYAP’ın 11B salonunda bulmak mümkün.

İstanbul Yapı Fuarı 2016 genel alanı

Hangi marka nerede yer alacak?

Aradığınız markanın yerini 39. İstanbul Yapı Fuarı yerleşim planına bakarak bulabilirsiniz.

İstanbul Yapı Fuarı 2016 hangi katılımcı nerede

 

 

Başlıca Yazılarımız