İdeal Kabin 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul

Fuarlar
İdeal Kabin 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul

Bu yıl 43. düzenlenecek olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 6 Nisan 2021 Salı günü TÜYAP’ta başlıyor.

İnşaat ve yapı sektörüne yön veren fuar 4 gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilere açık olacak. 9 Nisan 2021 Cuma günü sona erecek olan fuara yoğun ziyaretçi bekleniyor.

İdeal kabin her yıl düzenli olarak katıldığı Yapı Fuarında bu yılda 7. salonda yerini aldı.

İdeal Kabin 43. Yapı Fuarı’nda 7. salon E102 ziyaretçilerini bekliyor.

Yapı sektöründe sunduğu kaliteli ürünler ile fark yaratan İdeal Kabin, ürün yelpazesinde bulunan soyunma dolapları, tuvalet kabinleri, eğitim mobilyaları, lavabo tezgahları ve ıslak hacim ekipmanlarını tanıtmak için fuar alanında yerini aldı.

43. Yapı fuarında bu yeni ürünlerinde tanıtımını yapacak olan firma, yeni projelere de imza atmaya devam ediyor.

Fuarda, IPS Paneller olarak bilinen, kompakt laminattan ıslak hacim alanlarında bulunan tesisatların gizlenmesini sağlayan, tasarımlarıyla hem kullanımda kolaylık, hem de şıklık sunan bu kaplamalar ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Vega Yapısal Ürünler San. ve Tic. A.Ş bünyesinde bulunan İdeal Kabin, firmanın 2021 yılı en son teknoloji ile üretilen pergola sistemlerinin tanıtımında da ev sahipliği yapacak. Sunflex markası adı altında üretilen bu yenilikçi ürün ile fuarın daha renkli boyut alması hedefleniyor.

43. Yapı Fuarı Yerleşim alanı

Müşteri memnuniyetine önem veren, kalite odaklı çalışan firmanın, 43. Yapı Fuarı 7. salonda siz değerli ziyaretçilerini beklediğini hatırlatırız.

Dilerseniz ürünler hakkında ayrıntılı bilgilere,  idealkabin.com.tr internet sitesinden veya  0212 289 00 11 telefon numarasından ya da teklif@idealkabin.com.tr mail adresinden  ulaşabilirsiniz.

Başlıca Yazılarımız