Anaokul ve Kreşler İçin En İyi Seçim HPL Tuvalet Bölmeleri

Kullanım Alanları
Anaokul ve Kreşler İçin En İyi Seçim HPL Tuvalet Bölmeleri

Anaokul ve kreşler için en iyi seçim HPL tuvalet bölmeleri olarak biliniyor. Kompakt laminat panellerden oluşan HPL bölmeler tuvaletlerde ekstra hijyen, konfor ve güvenlik sağlıyor.

Bilindiği gibi tuvalet ortamları, özellikle küçük yaşta çocukların kişisel hijyen alışkanlıklarının oluşmasında büyük önem taşıyor. Ancak sıklıkla çocuklar tuvalete gitmenin sıkıcı olduğunu düşünüyor ve tuvalet eğitimi almakta zorlanıyor. Bu nedenle anaokul ve kreşler için tuvaletlerin standartların dışında bir tasarım ve malzemeler kullanılarak dekoratif bir hale getirilmesi gerekiyor. Ancak bunu sağlarken sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanmak önem gerektiriyor.

Anaokul ve kreşlerde kullanılan tuvaletler için hem eğlenceli, hem dayanıklı ve hem de hijyenik malzemeler kullanılıyor.Özellikle tuvalet bölmelerinde ise kompakt laminat paneller yani HPL ara bölmeler tercih ediliyor.

Anaokul ve kreşler için en iyi seçim HPL tuvalet bölmeleri tercih edilmesinin nedenleri

Anaokul Tuvaletleri

Kompakt laminat antibakteriyel özelliği sayesinde hijyeniktir.

Çevre dostudur, zararlı hiçbir kimyasal içermemektedir.

Isı, ışık, nem ve suya dayanıklıdır.

Suya dayanaklı olması anaokulları ve kreşlerde, ıslak hacimlerde kullanım kolaylığı sağlar.

Temizliği ve bakımı kolaydır.

Özel renk ve tasarımlarıyla görsel bir şıklık sunar. İdeal Kabin geniş renk kartelasını incelemek için tıklayın.

Çizilmelere dayanıklıdır.

Piyasada pvc kompozit panel, masif plastik panel, paslanmaz çelik panel ve sunta gibi diğer malzemelerle karşılaştırıldığında kompakt laminat ürünler daha uzun ömürlüdür.

Anaokul ve kreş tuvaletleri bölmeleri için hemen teklif almak ve uzman satış temsilcilerimizle görüşmek isterseniz 0212 289 00 11 arayabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.

idealkabin.com.tr

Başlıca Yazılarımız