İDEAL KABIN 22. İZMİR YAPI FUARI’NDA!

Fuarlar
İDEAL KABIN 22. İZMİR YAPI FUARI’NDA!

İdeal Kabin, yapı sektörünün önde gelen markalarının katılım gösterdiği dünyanın en büyük fuarlarından biri olan İzmir Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir 2016’da yerini aldı.

İdeal Kabin, 3-6 Kasım tarihleri arasında Fuarizmir’de düzenlenecek olan 22. Yapı Fuarı’nda, yıllardır sektörde fark yaratan çalışmaları ile yerini alacak.

YEM Fuarcılık A.Ş. YAPI FUARLARI – TURKEYBUILD 39 yıldır ITE Turkey’i oluşturan şirketlerden biri olarak Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara ve Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’i düzenliyor.

Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük fuarı olarak bilinen Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, bu yıl ziyaretçilerle 22. kez buluşacak. İdeal Kabin bu fuarda wc kabin sistemleri, soyunma dolapları, tezgâh sistemleri, ıslak hacim ekipmanları gibi birçok ürünü sergileyecek. Ziyaretçiler, üretimde kullanılan dayanıklı malzemelerin ürünün kalitesini ve dayanıklılık süresini ne kadar olumlu etkilediğine dair bilgileri ve teknik detayları yakından inceleme fırsatı bulacak. Yeni iş birlikteliklerinin kurulacağı bu fuarda İdeal Kabin, yapı sektörüne yönelik daha geniş bir kitleye ulaşmayı ve çalışmalarını genişletmeyi hedefliyor.

Ege ve Akdeniz Bölgelerinin en büyük fuarı olan 22. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir 2016’ya katılan İdeal Kabin, salon:A Stand:115 numaralı alanda ziyaretçilerle buluşacak.

Fuar 3 Kasım’da başlayıp 6 Kasım tarihine kadar Türkiye’nin dört bir yanından gelen yapı sektörü temsilcilerini ve müşterilerini ağırlayacak.

Her türlü bilgi ve görüş için 0(212) 2890011’i arayabilirsiniz.

Fiyat teklifi için: teklif@idealkabin.com.tr

 

FGYAPI(600x300)IzmTr

 

Başlıca Yazılarımız