İdeal Kabin 40. Yapı Fuarı’nda!

Fuarlar
İdeal Kabin 40. Yapı Fuarı’nda!

İdeal Kabin, yapı sektörünün önde gelen markalarının katılım gösterdiği dünyanın en büyük fuarlarından biri olan 40. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2017’da her yıl olduğu gibi bu yıl da vazgeçilmez markalar arasında…

İdeal Kabin, 23-27 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Büyükçekmece’de düzenlenecek olan İstanbul Yapı Fuarı katılımcı firmalar bünyesinde, yıllardır sektörde fark yaratan çalışmaları ile ziyaretçilerle buluşacak.

İdeal Kabin Türk Yapı Sektörünün En Büyük Buluşmasında Yerini Aldı

 

1978’den bu yana düzenlenen Tüyap Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli “Yapı Fuarı” olma özelliğini sürdürmektedir. Düzenlendiği ilk yıldan günümüze kadar geçen sürede sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başarmıştır.

Tüyap Yapı Fuarı 2017 – Turkeybuild İstanbul, Yeni Salonlar ve Açık Alan ile Toplamda 100.000m2, ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarındaki 1.250 katılımcı ile, ‘Balkanlar, Rusya ve BDT Ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliği taşımaktadır.

  1. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2017’ye katılan İdeal Kabin, salon:12 Stand:631numaralı alanda ziyaretçilerle buluşacak.

Fuar 23 Mayıs’ta başlayıp 27 Mayıs tarihine kadar Türkiye’nin dört bir yanından gelen yapı sektörü temsilcilerini ve müşterilerini ağırlayacak.

·         Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, denetlemeye tabi tutulmuş ve UFI tarafından onaylanmış bir fuardır.

·         Bu Fuar 5174 sayılı Kanun gereğince TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) denetiminde düzenlenmektedir.

Her türlü bilgi ve görüş için 0(212) 2890011’i arayabilirsiniz.

Fiyat teklifi için: teklif@idealkabin.com.tr

 

 

Başlıca Yazılarımız