İdeal Kabin Kompakt Laminat Farkıyla 39. İstanbul Yapı Fuarı’nda!

Fuarlar
İdeal Kabin Kompakt Laminat Farkıyla 39. İstanbul Yapı Fuarı’nda!

İdeal Kabin, dünyanın en prestijli organizasyonu 39. İstanbul Yapı Fuarı 2016’da kompakt laminat alanındaki farkını sunacak.

10 – 14 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde başlayacak olan 39.  Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2016’ya katılacak olan İdeal Kabin kompakt laminat (compact laminat) malzemesinin, yapı sektöründeki öneminin altını çizmeye hazırlanıyor. Marka wc duş kabinleri, tezgâhlar, eğitim mobilyaları, soyunma dolapları, pisuar ara bölmeleri, cephe kaplama, eğitim mobilyaları, sağlık mobilyaları ve açık alan mobilyaları alanlarında kompakt laminat farkının nasıl hızlı, başarılı, ekonomik ve estetik sonuçlar doğurduğunun başarılı bir örneği olarak ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yapı sektörü için ‘kompakt laminat’

İdeal Kabin İstanbul Yapı Fuarı Kompakt Laminat

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yapı sektöründe başarılı işlere imza atan İdeal Kabin, kompakt laminat ürünlerinin daha fazla insana ulaştırmayı hedefliyor.

Kompakt laminat, farklı renk ve desenler sunan çeşitliliği ve kolayca şekillenen yapısıyla her mekâna kolayca uyum sağlıyor. Ayrıca anti bakteriyel yüzeye sahip bu ürünün havaalanlarından, eğitim ve sağlık projelerine kadar birçok kullanım alanı için hem ekonomik, hem estetik hem de hızlı çözümler sunuyor.

Projelerin tüm ihtiyacını tek seferde karşılıyor

İdeal Kabin İstanbul Yapı Fuarı Kompakt Laminat çözümleri

İdeal Kabin’in tek firma, tek çözüm misyonu doğrultusuyla, wc kabin sistemlerinin yanında birçok yan aksesuar ihtiyacını da karşılıyor. Wc kabin sistemleriyle birlikte tercih edilen ıslak hacim ekipmanları, projedeki tüm ihtiyaçlara çözüm üretiyor.

Marka Afrika ülkelerinin mercek altına alınacağı 10 – 14 Mayıs 2016 tarihlerinde, bu büyük organizasyonda kompakt laminatın projeye kattığı ekonomik, estetik ve pratik yönünü ön plana çıkaracak.

İdeal Kabin TÜYAP 12. Salonda

İdeal Kabin İstanbul Yapı Fuarı adres

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 39. İstanbul Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2016’ya gitmek isteyenler İdeal Kabin’in standını salon 12 – 631 numaralı alanda ziyaret edebilecek.

Başlıca Yazılarımız