İdeal Kabin Uluslararası Kapı Fuarı 2017’de!

Fuarlar
İdeal Kabin Uluslararası Kapı Fuarı 2017’de!

2016’da 10. kez düzenlenen Uluslararası Kapı Fuarı DOOR FAIR , 2017 Ocak ayında İdeal Kabin ‘in de katılımıyla yeniden ziyaretçileriyle buluşuyor.

 

11. Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel, Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi İhtisas Fuarı

 

İdeal Kabin bugüne kadar dünya çapında katıldığı birçok fuarda ürün kalitesini ziyaretçilere tanıtmayı ve gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettirmeyi başardı. İdeal Kabin bu yıl Kapı Fuar’ında uygun maliyetli çözümlerle nasıl kaliteli bir hizmet sunduğunu tanıtarak müşterilerinin güvenini kazanmayı sürdürüyor.

 

İdeal Kabin 2017 Kapı Fuarı ‘nda hangi salonda yer alacak?

İdeal Kabin 5-8 Ocak tarihleri boyunca Salon: 9 No: 145 – B standında katılımcılarla buluşacak.

 

Kapı Sektörü Çalıştayı Düzenleniyor

Orsiad Gazetesi ve Demos Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenen Kapı Sektörü Çalıştayı 2017, sektörün sorunlarını belirlerken, belli başlı önerilerin değerlendirileceği bir ortak zemin yaratmayı hedefliyor. Kapı Sektörü Çalıştayı, 6 Ocak, 2017 tarihinde, saat 15.30’da 11.Kapı, Mutfak, Banyo ve Parke Fuarı  İstanbul Fuar Merkezi Efes Salonu‘nda gerçekleşecek.

Moderatörlüğünü Orsiad Gazetesi Yayın Sahibi Fikret Demir’in üstleneceği Kapı Sektörü Çalıştayı 2017’nin konuşmacıları da sektöre hakim ve söz sahibi olan kişilerden seçilirken, şu ana kadar belirlenen isimler arasında AGT Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. Pazarlama Müdür Özge Sipahioğlu, sektör derneklerinin temsilcileri, ustalarımızı temsilen bir isim, ithalatçı ve toptancı sektör temsilcileri yer alacak.

 

kapi fuarı, ideal kabin

kapi fuarı, ideal kabin

kapi fuarı, ideal kabin

kapi fuarı, ideal kabin

idealkabin, kapi fuarı

 

 

DÜNYA KAPI SEKTÖRÜNÜN BİR NUMARALI İHTİSAS FUARI İSTANBUL’DA YAPILDI

 

ULUSLARARASI KAPI FUARI “DOOR FAIR” 10. KEZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

146 firmanın katılımcı olarak yer aldığı, toplamda 19736 ziyaretçi , 2.248 yabancı ziyaretçinin 4 gün boyunca gezip ilgi gösterdiği 10.Uluslararası Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı; 14 – 17 Ocak 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde, sektörün şimdiye kadar ki en ilgi çekici fuarı olarak Demos Fuarcılık organizasyonuyla gerçekleştirildi.

 

En Büyük Kapı Ticaret Platformu

İstanbul Fuar Merkezi‘nde toplamda 22.500 m²’lik kapalı alanda yapılan Uluslararası Kapı Fuarı, 2006 yılından bu yana Demos Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş. tarafından düzenlenerek, sektördeki potansiyelin, dolayısı ile ticaret hacminin artmasınısağlamıştır. Kapı Fuarı Türkiye 10 cu yılında, Kapı Üretim ve Ahşap İşleme Makinaları ile tüm dikkatleri üzerine çekerek gerek ziyaretçiler gerekse de katılımcılar arasında büyük ilgi görmüştür.

 

Başlıca Yazılarımız