Islak Hacim Ekipmanları Özellikleri Neler?

Genel
Islak Hacim Ekipmanları Özellikleri Neler?

Tuvalet ve banyolar için özellikle alış veriş merkezleri, okullar gibi toplu kullanım alanlarında hijyen sağlayan ve işlevsel olarak kullanılan ıslak hacim ekipmanları bulunmaktadır. Islak hacim ekipmanları genel itibariyle; el kurutma cihazı, sabun verici, sıvı sabunluk, fotoselli musluk, armatürler, klozet fırçası, çöp kutusu, kombi sistemleri gibi ürünlerden oluşmaktadır.

Bu ürünlerin hemen hemen hepsi hijyen ve tuvalet kullanımında kolaylık sağlama amacıyla üretilmiştir. İdeal Kabin’in paslanmaz çelikten üretilen dayanıklı ıslak hacim ekipmanları, uzun süreli kullanımı garanti ederken, aynı zamanda etkin bir hijyen sağlıyor.

Wc sistemlerinin olmazsa olmaz parçalarından oluşan ıslak hacimler, bir tuvaletin sahip olması gereken tüm ekipmanları içermelidir. Ayrıca engelli wc sistemleri için standart olandan farklı şekillerde tasarlanmış tutacaklar veya armatürler geliştirilmiştir. Islak hacim malzemeleri her koşulda, pratik ve en önemlisi, kolay temizlenebilir olmalıdır.

 

Islak Hacim Ekipmanları Nasıl Yapılır?

 

Genellikle paslanmaz çelikten ve plastik maddeden üretilen banyo ekipmanları, kullanışlılığı maksimum seviyede tutmak için tasarlanıyor. Wc sistemlerinde bulundukları yere sabitlenebilir, yüzeyinde leke tutmaz, kolayca temizlenebilir, dolayısıyla anti bakteriyel özellikteki ergonomik tasarımlı ıslak hacim ekipmanları, son teknolojiden yaralanılarak üretilmektedir.

 

Pratik Yönleri

Islak hacim ekipmanları birçok açıdan kullanışlıdır. Örneğin fotoselli köpük verici ile dokunmaya gerek kalmadan ellerinizi sabunlayabilir, el-yüz kurutma cihazlarıyla havluya gerek kalmadan hijyenik bir şekilde kurulayabilirsiniz. Kağıt havlunun cihaz içine sıkışması problemine de, fotoselli kağıt havluluklar yine pratik bir çözüm geliştirmiştir.

Aynı şekilde tuvalet kâğıtlığı da toplu alanlarda bulunan tuvaletler için olmazsa olmazdır. Fotoselli kâğıt havluluk, tek yaprak kâğıt vererek gereksiz kullanımı önlemek isteyen duyarlı kişiler için ekstra yararlıdır.

 

Islak hacip ekipmanları birçok açıdan kullanışlıdır. Örneğin fotoselli köpük verici ile dokunmaya gerek kalmadan ellerinizi sabunlayabilir, el-yüz kurutma cihazlarıyla havluya ihtiyaç duymadan hijyenik bir şekilde kurulanabilirsiniz. Kağıt havlunun cihaz içine sıkışması problemine de fotoselli kağıt havluluklar yine pratik bir çözüm geliştirmiştir.

 

Başlıca Yazılarımız