Kabin Sistemlerinde İdeal Çözümler

Kurumsal
Kabin Sistemlerinde İdeal Çözümler

Yapı sektörünün üretim kalitesi ve tasarımıyla öne çıkan ve kabin sistemlerinde sunduğu çözümlerle fark yaratan İdeal Kabin, yeni ürünlerini Yapı Fuarı’nda sergiledi.

 

ideal-cozum2

 

Kabin sistemlerindeki kaliteli çözümleriyle fark yaratan İdeal Kabin, 15. kez yer aldığı Yapı Fuarı’nda yeni model wc kabinleri, lavabo tezgahları, soyunma dolapları ve ıslak hacim ekipmanlarını görücüye çıkardı. Okullar, hastaneler, fabrikalar, hava alanları gibi genel kullanım mekanlarındaki ıslak hacimler için sunduğu komple çözümlerle ve piyasaya kazandırdığı çevreci ürünlerle dikkat çeken marka, Türkiye’ye ve komşu ülkelere hizmet vermektedir.

 

ideal-cozum3

 

Fuarda tanıtılan ve FG yapının tek yetkili satıcısı olduğu İsviçre’de geliştirilen, 2014′de sıfıra yakın karbon salınımıyla ‘İnovasyon’ ödülü alan, Kronoswiss firmasının ürettiği Compact Destiny Fibreboard’un kullanımı özellikle ıslak hacimlerde, mobilya ve inşaat sektöründe hızla yaygınlaşıyor. Düşük karbon salınımı yanında suya, su buharına, çizilmeye ya da darbelere karşı dayanıklı olan ürün, yangın geciktirici anti bakteriyel ve benzerlerine göre %20 hafif bir özelliğe sahiptir.

İdeal Kabin, teknoloji yatırımıyla 2015′te Sağlık Bakanlığı onaylı ‘forming tezgah’ üretimine girerek bu boşluğu doldurur. Aynı zamanda ıslak hacim ekipmanları üretimine de giren İdeal Kabin, önemli Avrupa markalarını Türkiye’ye getirerek, komple tek seferde bir firmayla çözüm misyonunu yerine getirmeye devam ediyor.

 

ideal-cozum4

 

Son yıllarda çelik dolapların yerini hijyenik ve estetik kaygılarla hazırlanan, hijyenik ve kompakt laminat soyunma dolapları almaya başladı. İdeal Kabin tasarımcıları ve eğitimli mühendisler tarafından mükemmel detaylarla tasarlanan soyunma dolapları, birçok mimar, mühendis ve kullanıcının beğenisine sunuluyor.

Ayrıca Yapı Fuarı’nda yıllardır beğeniyle kullanılan ve klasikleşmiş menteşesiz Jumbo, Venüs, İnomix model ve diğer wc kabinleri de geliştirilerek sunulmaktadır.

 

 

 

Başlıca Yazılarımız