Kombi Sistemleri ve Kullanım Avantajları

Kullanım Alanları
Kombi Sistemleri ve Kullanım Avantajları

Islak hacim ekipmanlarının ayrılmaz parçalarından biri olan kombi sistemleri, genellikle sıva altı kombi set, standart kombi set, elektrikli boy kombi set, boy kombi set ve kare boy kombi set olarak üretilmektedir.

Kombi sistemleri modeline göre tuvalet kâğıdı veya el kurulama havlusu haznesini bünyesinde bulundurabilir.

Buna benzer olarak çöp kutusu hazneli ve sıva altı kombi sistemi modelleri, özellikle toplu kullanım alanları için hem pratik olması hem de alandan tasarruf sağlaması açısından daha fazla tercih edilmektedir. Metalik gri rengi sayesinde bulundukları mekânın dekorasyonuna uyum sağlaması daha kolay olmaktadır. Boy kombi setlerde çöp haznesi bölümü tercihe bağlı olarak oval şeklinde de olabilir.

Kombi Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

 

İdeal kombi sistemleri, genellikle wc kabin sistemleri ve tezgâh sistemlerinin bulunduğu alanlarda tercih edilirler. Alışveriş merkezleri, spor salonları, iş merkezleri, restoranlar, oteller ve okullar gibi toplu kullanım alanlarında kombi sistemleri sıklıkla tercih edilirler.

Kombi Sistemlerinin Bakımı ve Montajı

Kombi sistemleri proje bazlı veya toplu olarak sipariş edilebilir. Montaj için, sıva altı kombi modellerinde mekânın yapısına göre farklı işçilikler gerekebilir. Kullanıldıkları malzeme paslanmaz özellikte olduğundan dolayı bakım gerektirmez ve hijyenik açından risk oluşturmaz. Nemli bir bezle silinerek kolayca temizlenebilir. Ayrıca çizilmeye karşı da dayanıklıdır. Bu sayede uzun süreli kullanımı garanti eder.

Başlıca Yazılarımız