Laminat Renklerde Ahşap Sıcaklığı

Kullanım Alanları
Laminat Renklerde Ahşap Sıcaklığı

Kompakt laminat yüzeyler için, doğal ahşabın çeşitli renk ve doku seçenekleri, son dönemlerde en çok tercih edilen laminat renkleri arasında yer alıyor.

Ev dekorasyonlarınızda, mekâna canlı ve yaşayan bir tarz katmak için, çoğu kullanım alanına uyum sağlayabilen açık tonlarda ahşap yüzeyler son derece hoş ve çok yönlü bir kullanım sağlamaktadır. Son dönemlerde sıkça tercih edilen ve Kuzey ve İskandinavya esintileri taşıyan açık ahşap yüzeyler hem geleneksel hem modern iç dekorasyonlarla güzel bir uyum yakalayabiliyor.

kompakt-renkler-2

Havadar ve açık yaşam alanlarına mükemmel uyum sağlayan açık tonlardaki ahşap yüzeyler doğaya daha yakın olduğunuzu hissettirir. Bitkilerden ve doğal ahşaptan ilham alınarak üretilen yüzeyler, hem iç hem açık alan dekorasyonlarında tamamlayıcı bir renk bütünlüğü sağlar.

Alışılmışın dışına çıkın ve açık ahşap renklerini mutfak dekorasyonlarında da deneyin; yer yüzeyleri, mutfak dolapları ve tezgah üstlerinde pürüzsüz ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca, iç ve dış mekanlar için daha fonksiyonel avantajlar sağlayan ahşap laminat renklerini, yemek masalarında da tercih edebilirsiniz. İster var olan bir mekana küçük dokunuşlar yapın, ister baştan aşağı yenileyin, ahşap renkler her zaman çok daha çekici ve uzun ömürlü tasarım seçenekleri sunmaktadır.

kompakt-renkler-3

 

 

Başlıca Yazılarımız