Pisuar Bölmeleri Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Kullanım Alanları
Pisuar Bölmeleri Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

 Alışveriş merkezleri, eğitim ve sağlık kurumları, iş merkezleri gibi toplu yaşam alanlarında bulunan tuvaletlerdeki pisuar bölmeleri, genellikle wc kabin sistemleriyle birlikte tercih edilirler.

Tuvaletin planına ve diğer wc ekipmanlarının modellemesine uygun şekilde, proje bazlı olarak üretilirler. İdeal Kabin’in Venüs, Klasik, Calipso adlı farklı modellerde tasarladığı pisuar bölmeleri, müşterilerin talepleri doğrultusunda çeşitli renklerde uygulanabilir. Pisuar bölmeleri hijyenik bir kullanım sağlaması için tuvalet zemininden yüksekte olacak şekilde, duvara sabitlenerek monte edilir. Genel tuvalet dekorasyonuna uyum sağlaması için, wc kabin sistemleriyle aynı veya uyumlu renklerde tercih edilir.

 

Pisuar Bölmelerinin Teknik Özellikleri

 

pisuar-bolmeleri

 

Pisuar bölmelerinin sağlam ve hijyenik bir sonuç vermesi için kompakt laminat malzemeden üretilmiş olması gerekmektedir. İdeal Kabin’in kompakt laminat pisuar bölmeleri;

  • Yangın geciktirici,
  • Anti bakteriyel,
  • Temizlemesi kolay,
  • Dezenfektanlardan etkilenmez,
  • Alandan tasarruf sağlar,
  • Uygun maliyetlidir.

 

Bunun yanında İdeal Kabin pisuar bölmelerinin her iki yüzü de dekoratiftir. Oldukça hijyenik bir kullanım sağlar. Genellikle alışveriş merkezleri, restoran, kafe, otel, okul gibi toplu kullanım alanlarında tercih edilirler. Alandan tasarruf sağlaması, ıslak hacim sistemleri arasında pisuar bölmelerinin bu kadar çok tercih edilmelerinin en büyük sebeplerindendir.

 

pisuar-bolmeleri-3

Islak Hacim Ekipmanları ve Pisuar Bölmeleri

 

Pisuar bölmeleri, wc kabinler ve tezgâh sistemleri ile birlikte bulunurlar. İdeal Kabin’in tek firma, tek çözüm misyonuna göre, wc kabin sistemleri ve pisuar bölmeleriyle birlikte ıslak hacim ekipmanları ürün yelpazemize de göz atabilirsiniz. Örnek olarak el kurutma cihazları, tuvalet kâğıdı verici, çöp kutuları, bedensel engelli aksesuarlar, armatörler, banyo aksesuarları, kombi sistemi, kâğıt havlu verici, sabun verici, led ayna, klozet fırçası gibi ekipmanlar bulunmaktadır.

 

 

Başlıca Yazılarımız