Ticari İşletmeler İçin Kompakt Laminat Masa Tablası

Kullanım Alanları
Ticari İşletmeler İçin Kompakt Laminat Masa Tablası

Ticari işletmeler için kompakt laminat masa tablası kullanmanın avantajları nelerdir?

Kompakt laminat, birçok alanda kullanıldığı gibi masa tablası olarak da sıklıkla tercih edilen bir ürün. Piyasa da bulunan  mermer, bambu, meşe, kütük, werzalit, suntalam gibi malzemelerin aksine dayanıklı bir yapıya sahip. 

Günümüzde çok sayıda restoran, lokanta, kafe, yemekhane ve işyerleri laminat masa satın almayı tercih ediyor.. Peki neden, laminat masalar ticari kuruluşlar için ortak bir seçimdir? İşte bazı nedenler.

Ticari İşletmeler İçin Kompakt Laminat Masa Tablası Neden Tercih Edilir?

Laminat Masaların Temizliği ve Bakımı Kolaydır

İnsanların kompakt laminat masa seçmesinin en önemli nedenlerinden biri de bakımı kolay olmasıdır. Nemli bir bez ile kompakt laminat yüzeyi temiz ve hijyenik tutabilir. Kompakt laminat panellerin ticari kurumlar tarafından tercih edilmesinin en büyük nedeni budur.  Özellikle müşteri yoğunluğu olan işletmelerde masa temizliğinin hızlı yapılması, iş gücü tasarrufu ve zaman açısından önemlidir. Bu durumda, laminat masa kullanmak işletmelerde personellerin ekstra zaman kazanmasına da yardımcı olur.

Kompakt Laminat Masalar Dayanıklıdır

Çoğu işletme, mutfak, kafeterya gibi sık kullanılan alanlarda masa, sandalye gibi ürünlerini sürekli yenilemek zorunda kalmaktan hoşlanmaz. Özellikle işletme sahipleri mobilyalarını mümkün olduğu kadar uzun süre kullanmak ister. İşte tam da bu aşamada kompakt laminat masa kullanımı uzun süre kullanım garanti eder ki, piyasada bulunan bir çok muadil ürünlere göre daha sağlamdır. Çizilmeye, darbeye ve kimyasala dayanıklıdır. Nem ve ısıdan etkilenmeyen özelliğe sahiptir.

Her Yemek Alanına Özel Tasarım Sunar

Laminat masa seçim için çeşitli tipleri, renkleri ve ebatları vardır. Büyüleyici ton ve renk seçenekleriyle uygun laminat seçilebilir ve yemek alanları şaşırtıcı kılınabilir. İstenilen boyutta ve miktarda alınıp, mekan tasarımlarında ise fark yaratılabilir.

Ayrıca kompakt laminat masaları her türlü granit malzemelerle, bar tabureleri ve sandalyelerle de harika kombinler oluşturulabilir.

Laminat Masalar Bütçe Dostudur

Kompakt laminat masalar sadece ucuz değil, aynı zamanda bulabileceğiniz en ekonomik seçeneklerden biridir.

Uzun ömürlü ve dayanaklı olması nedeniyle kompakt laminat masa tablaları bütçe dostudur. Örneğin bir granit masadan çok daha ucuza mal edilebilir. Bakım ve onarım gerektirmez. 

Açık Alanlarda Uzun Yıllar Kullanılabilir

Kompakt laminat ürünler, suya, neme, ısı ve ışığa dayanıklı yapısıyla işletmelerde açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca hava kirliliğine ve asit yağmurlarına dayanıklıdır.

Sizlere, ticari işletmeler için kompakt laminat masa tablası kullanımının potizif yönlerini paylaştık. Dilerseniz, kompakt laminat masa tablası renk kartelasını hemen inceleyebilir, ya da ürün ve fiyat bilgisi için teklif formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca 0212 289 00 11 telefon numarasından uzman satış destek ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

www.idealkabin.com.tr

 

Başlıca Yazılarımız