Tuvaletlerde Enfeksiyon Riski Nasıl Azaltılır?

Genel
Tuvaletlerde Enfeksiyon Riski Nasıl Azaltılır?

Hijyen denilince akla ilk gelen konu tuvaletler oluyor. Peki bu konuda nasıl önlemler alınmalı?

Tuvaletlerin ihmal edilmiş veya bakımlı olması, ziyaretçilerin ve çalışanların gözünde kurumun intibasını bir anda artı veya eksi yönde değiştirebilecek niteliktedir.

Özellikle sağlık kuruluşlarında, hastaların güvenliğinin ekonomik tasarruftan önce gelmesi gerektiği konusunda hemfikiriz. Peki, hem hijyenik güvenlik hem de ekonomik tasarrufu aynı anda başarmak mümkün mü?

İdeal Kabin, yeni tuvalet düzenlemeleri ve duş sistemlerinizi kapsayan her türlü ekipman için hem ekonomik hem de hijyenik açıdan mükemmel çözümler sunuyor.

İdeal Kabin’in kompakt laminat malzeme ile üretilmiş wc kabinleri, darbelere dayanıklılığı ve hijyenik (bakteri barındırmayan) yüzeyi ile ön plana çıkıyor. İdeal Kabin kompakt laminat wc kabinleri, yoğun insan trafiğinin olduğu bölgelerde oluşabilecek bakteri yayılma riskini en aza indirmesi açısından özellikle eğitim ve sağlık kuruluşlarının ilk tercihi arasında yer alıyor.

Kompakt laminat kabinlerin tuvaletlerde sağladığı avantajlar;

 

Dayanıklılık

Darbe geçirmez, uzun sürelerde bile sık kullanımda deformasyona uğramaz.

Kurulum Kolaylığı

Kompakt laminat, suyun yüzeyde akıp gitmesini sağlar ve ıslak ya da nemli alanlarda bile hasar görmeden kolayca kurulumu sağlanır.

Hijyenik

Kompakt laminatın sağladığı en büyük avantajdır. Tuvaletlerde oluşabilecek enfeksiyon riskini en aza indirmek isteyen ve hijyene önem veren kuruluşların ilk tercihi kompakt laminat wc kabinler olmalıdır.

Çeşitlilik

Geniş renk skalasına sahip kompakt laminatlar sayesinde, diğer tuvalet ekipmanlarıyla uyumlu renklerde ve şık tuvaletler yaratabilirsiniz.

Başlıca Yazılarımız