Uygun Masa Tablaları ve Dekoratif Seçenekler

Kullanım Alanları
Uygun Masa Tablaları ve Dekoratif Seçenekler

Evde, iş yerinde ve restoranlarda kullanabileceğiniz artık birçok renk ve model seçeneğiyle beraber kaliteli masa tablaları üretilmekte…

Dilediğiniz mekânı estetik açıdan güzel dekore etmek istiyorsanız İdeal Kabin tarafından geliştirilmiş kompakt laminat masa tablalarına mutlaka göz atmalısınız!

 

  • Toplantı odaları ve resepsiyonlar için sade seçenekler

masatablasi-4

 

Masa Tablası Seçiminde Neden Kompakt Laminat Tercih Etmeli?

 

Masalar kullanım alanı en fazla olan yapı ürünlerinden biridir. Dolayısıyla çok fazla darbeye ve çizilmelere maruz kalır ve yüzeyinin sık sık temizlenmesi gerekir. Bunun yanında, masaların mekânın iç dekorasyonuna uygun model ve renklerde olması, kaliteli ve estetik bir görünüm açısından önemlidir. İster çalışma masası olarak, ister ailenizle bir araya geldiğiniz büyük akşam yemeklerinde keyifle vakit geçirirken, isterse gününüzün büyük bir bölümünü harcadığınız iş yerindeki ofisiniz için çizilme ve kırılma tehlikesi olmaksızın gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz kompakt laminat masa tablaları, İdeal Kabin farkıyla hayatınıza giriyor!

 

  • Evler ve açık alanlar için kullanışlı sehpalar

masatablasi-3

 

Mekanda estetik güzelliği müşterileriyle aynı derecede, hatta daha fazla önemseyen İdeal Kabin ekibi, masa tablalarında birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Kompak laminat malzeme ile üretilmiş olan İdeal Kabin masa tablaları, son derece dayanıklı ve dezenfektan maddelerden etkilenmeyen, kolay temizlenebilen bir yapıdadır.

Masa tablalarını kompakt laminat malzemeden tercih etmeniz için birçok sebep var;

 

  • Restoranlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz yemek masaları

masatablasi-1

Son zamanların en çok talep edilen yapı ürünlerinden olan kompakt laminat, masa tablalarında da pratik ve hijyenik kullanımı sayesinde kendini göstermeyi başardı. Sağlam, darbelerden ve çizilmelerden etkilenmeye yapısı ile kompakt masa tablaları, aynı zamanda su geçirmezliği, eğilip bükülmeyen sert özellikleriyle de birbirinden farklı uygulama alanlarında kolaylıkla kullanılabilmektedir.

 

 

Başlıca Yazılarımız