WC Kabin (Cubicles) Kullanımında Etkili Hijyen İçin: Kompakt Laminat

WC Kabin (Cubicles) Kullanımında Etkili Hijyen İçin: Kompakt Laminat

Umumi tuvaletlerde wc kabin (cubicles) seçimi özellikle hijyeni muhafaza etmek için son derece önemli bir konudur.

İhmal edilmiş bir wc kabin ile bakımlı bir wc kabin, müşterileriniz veya çalışanlarınızın üzerinde kalıcı bir etki bırakacaktır. Tuvaletlerin bakımlı ve temiz olduğu bir firmanın itibarı otomatik olarak yükselmektedir.

İdeal Kabin WC Kabin üretici ekibi olarak, kullanıcıların sağlık güvenliğinin maliyetlerden çok daha önemli olduğu ve öncelikli olarak ele alınması gerektiği konusunda hemfikiriz.

Fakat hem maliyetleri ekonomik ölçülerde tutup hem de hijyeni en üst seviyede sağlamak mümkün değil mi?

İdeal Kabin ile mümkün…

Mevcut tuvalet alanlarınızı restore ediyorsanız veya yeni tuvalet-duş-wc cubicle çözümleri planlıyorsanız, İdeal Kabin en mükemmel seçeneklere sahiptir.

Başlıca ve en çok tercih edilen modellerimizden olan Jumbo, Venüs ve Inomix wc kabinler (cubicles) sistemleri, en zorlu koşullarda bile uzun ömürlü ve hijyenik kullanımı garanti etmektedir. Kompakt Laminat (CGL) materyallerden üretilen bu vandalizme dayanıklı wc kabin sistemleri (cubicles), tuvaletlerinizin aşağıdaki özellikleri göstermesini sağlayacaktır.

Kompakt Laminat materyalden üretilen wc kabin sistemleri (cubicles)

DAYANIKLI

Saldırılara karşı dayanıklıdır ve yüksek hacimli kullanım alanları için uygundur.

BAKIMI KOLAY

Kompakt laminat panellerin zarar görmeden tamamen yıkanmasını sağlayan suya karşı tamamen geçirimsiz olma özelliği mevcuttur.

HİJYENİK

Özellikle yüksek nemli ortamlar için uygundur ve hastanelerde ve diğer ticari tesislerde kullanılan birçok kimyasal ürüne karşı dirençlidir.

En iyi wc kabin sistemleri (cubicles) çözümleri için bize ulaşın.
Tel: +90 212 289 00 11 numaralı telefondan görüşmek üzere bizi arayın.

Başlıca Yazılarımız