Yeni Binamızda Hizmete Devam Ediyoruz!

Kurumsal
Yeni Binamızda Hizmete Devam Ediyoruz!

İdeal Kabin olarak 9000 m² alanındaki yeni binamıza taşındık. Kabin sistemleri için sunduğumuz çözümlerle fark yaratmak, iş hacmini genişletmek için daha büyük bir fabrikada hizmete devam ediyoruz.

25 yıllık tecrübeden yola çıkarak, kompakt laminat malzemeyle ürettiğimiz soyunma dolapları ve wc kabin sistemleriyle yapı sektörüne önemli katkılar sunmayı amaçladığımız İdeal Kabin markamız, artık 9000 m² yeni binasında hizmet verecek. İş gücünü arttırmak ve daha kaliteli işlere imza atmak amacıyla taşındığımız yeni yerimizde, çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.

İdeal Kabin olarak yeni adresimizde de “Tek Firma Tek Çözüm” misyonu ile hareket edip, wc kabin sistemlerinin yanında birçok yan aksesuar ihtiyacını karşılamayı ve projelerdeki tüm ihtiyaçlara etkili çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Yeni sezona yeniliklerle başlayacağımızın ve daha geniş kitlelere ulaşmak için çalışmalar yapacağımızın sinyalini 10 – 14 Mayıs 2016 tarihlerinde katıldığımız İstanbul’daki 39.  Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2016da vermiştik.

İdeal Kabin olarak Silivri’deyiz

Daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımıza Silivri’deki yeni fabrikamızdan devam ediyoruz.

Yeni  Fabrika adresimizi görmek için tıklayın.

İdeal Kabin

İdeal Kabin adres

İdeal Kabin 2016İdeal Kabin Kompakt Laminat

İdeal Kabin yeni binaİdeal Kabinİdeal Kabin

Başlıca Yazılarımız