Yeni Nesil El Kurutma Cihazlarının Avantajları Nedir?

Kullanım Alanları
Yeni Nesil El Kurutma Cihazlarının Avantajları Nedir?

Yeni nesil el kurutma cihazları, hem görüntü hem işlevsellik açısından standart tipteki el kurutma cihazlarından çok daha farklıdır.

Standart tip el kurutma cihazları duvara monte edilir ve aşağıya doğru sıcak hava üfleyerek çalışır. Bu şekilde, yerlere su sıçraması ve ellerin geç kuruması gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Yeni nesil el kurutma cihazlarından olan Veltia ise kullanıcının ellerini kendi haznesi içinde kuruturken, anti bakteriyel özellik sağlamaktadır. Hem daha kullanışlı hem de daha pratiktir.

Çevreci, ekonomik ve hijyenik…

 

kabinblog

 

Son zamanlarda alışveriş merkezleri ve iş merkezleri gibi toplu kullanım alanlarında kağıt havluların yerini tutmaya başlayan yeni nesil el kurutma cihazları, anti bakteriyel koruma sistemiyle iki kat daha fazla hijyen sağlamaktadır. Aynı zamanda bakteri ve küf oluşumunu önleyerek kötü kokuların oluşmasını engeller. Yeni nesil el kurutma cihazlarının son derece çevreci bir ürün olduğunu da kâğıt havlu kullanımına oranla %90’a kadar tasarruf sağlamasından anlayabiliriz. Ekolojik dengeye zarar vermeyen, elektrikten tasarruf sağlayan İdeal Kabin’in en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Veltia el kurutma cihazı; hijyenik, pratik kullanımı ve şık tasarımıyla, toplu alanlarda kullanım için en uygun ıslak hacim ekipmanlarından biridir. Bakımı ve temizlenmesi oldukça kolay olup, dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanıma uygundur.

Veltia Yeni Nesil El kurutma Cihazının Önemli Özellikleri Nelerdir?

 

Kurutma işlevini yerine getirmesinin de yanında rahatlatıcı etki veren Veltia El kurutma cihazı, ellerinizin kurumasını önler. Havadaki kötü kokuları ve sivrisinekleri önleyen anti mosquit compact gel özelliğiyle, bulunduğu bölgenin havasında da hijyen sağlar. Oteller, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, restoranlar gibi toplu kullanım alanlarında bulunduğu yerde en iyi şekilde fayda sağlayan el kurutma cihazıdır.

 

Başlıca Yazılarımız