Yapı Fuarı’nda İdeal Kabin Rüzgârı Esti!

Fuarlar
Yapı Fuarı’nda İdeal Kabin Rüzgârı Esti!

İdeal Kabin ürün kalitesiyle dünyanın en prestijli organizasyonu olan 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2016’da rüzgâr gibi esti. Fuarın ilgi odaklarından biri olan marka wc kabin sistemleri ve kompakt laminat konusundaki farkını kanıtladı.

İdeal Kabin, 10 – 14 Mayıs tarihleri arasında Beylikdüzü (TÜYAP) Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2016’da tüm ürünlerini sergiledi. 25 yıllık tecrübesini wc kabin sistemleri ve kompakt laminat farkıyla sunan markanın yetkilileri yapı fuarı ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

İdeal Kabin Yapı Fuarı’nda binlerce kişiyle buluştu

İdeal Kabin Yapı Fuarı ziyaretçileriyle buluştu Mayıs 2016

Marka, beş günde 110.430 yerli ve yabancı ziyaretçi kapasitesine ulaşan fuar kapsamında binlerce kişiyi ağırladı. Özel dekore edilmiş standında ziyaretçileri bilgilendiren İdeal Kabin temsilcileri, wc duş kabinleri, eğitim ve sağlık mobilyaları, tezgâhlar, soyunma dolapları, pisuar ara bölmeleri, cephe kaplama, açık alan mobilyaları alanlarında uyguladığı başarılı projeleri sundu. Kompakt laminat hakkında detaylı sunum yapan temsilciler ayrıca kısa zamanda hem ekonomik, hem de estetik projelere imza atabilmenin yöntemlerini anlattı.

Yeni iş fırsatları değerlendirildi

İdeal Kabin 39 Yapı Fuarı Kompakt Laminat

39 yıldır sektörünün uluslar arası zirvesi olan Yapı Fuarı her geçen yıl büyüyerek sektöre olan katkısını daha da çok arttırıyor. Bu yıl “Konuk Ülke Projesi”  kapsamında ağırlanan Afrika bölgesi Türk yapı sektörünün gelişimine ışık tuttu. Kenya, Nijerya ve Mozambik ülkelerinin değerlendirildiği organizasyonda bu ülkelerin 35 milyar dolarlık inşaat harcaması gerçekleştirmeleri ve büyümeleri gündeme geldi. Ayrıca fuarda Türk inşaat malzemesi üreticileri ile İran’dan gelen satın alma heyetleri ‘İkili İş Görüşmeleri Toplantısı’nda bir araya gelerek yeni iş fırsatlarını mercek altına aldı.

Mimarlık bilgileri yapı profesyonellerine ışık tuttu

ideal-kabin-fuar

 

Bu yıl geliştirilen yeniliklerden biri de mimarlık alanındaydı.  “Mimarlık ve Mimarlık Kültürü Etkinlikleri” kapsamında ünlü mimarlar bilgi birikimini ve tecrübelerini yapı sektöründeki profesyonellerle paylaştı.

39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2016’ya katılan İdeal Kabin standında binlerce kişiyi ağırladı. İşte o video:

Fuar’dan kareler

yapi-fuari-2016-ideal-kabin

ideal-kabin-soyunma-dolaplari

kompakt-laminat-soyunma-dolabi

islak-hacim-ekipmanlari

 

 

Başlıca Yazılarımız